Służymy przy ołtarzu podczas niedzielnych "Dwudziestek", porannych „Siódemek” oraz zawsze wtedy, gdy jesteśmy potrzebni. Na spotkaniach będziemy szczegółowo omawiać cały przebieg liturgii, aby każdy z nas dokładnie wiedział dlaczego, jak i kiedy ma pełnić swoją funkcję.

Jesteś ministrantem i podczas studiów musialeś opuścić swoją parafię? Nigdy nie służyłeś przy Ołtarzu, ale chciałbyś spróbować? Nie wiesz kim są ministranci? 

Kim byś nie był, świetnie trafiłeś! Wstąp w szeregi Facetów w Bieli, czyli beczkowych Ministrantów.

Służymy na niedzielnych "dwudziestkach", 7kach akademickich i zawsze wtedy, gdy jesteśmy potrzebni.

Obawiasz się bo nigdy tego nie robiłeś? To nie problem! Na spotkaniach dokładnie omówimy i przećwiczymy cały przebieg liturgii, tak aby każdy znas dokładnie wiedział jak i kiedy ma pełnić swoją funkcję. 

Jeżeli kiedyś już służyłeś przy Ołtarzu i masz własny strój liturgiczny (alba długa), to przynieś go - każda alba własna to +1 ministrant przy ołtarzu, który może założyć albę Duszpasterstwa.

Jeśli chciałbyś do nas dołączyć, skontaktuj się z odpowiedzialnym, przyjdz na najbliższe spotkanie (najbliższy termin poniżej), lub przyjdź przed dwudziestkami ok.19:40 do zakrystii. 

Czekamy na Ciebie!

Co? Gdzie? Kiedy?

 
Aby dołączyć do ministrantów można napisać do jednego z odpowiedzialnych lub przyjść w każdą niedzielę przed dwudziestkami (19:50) do zakrystii.
 
Opiekuni i odpowiedzialni
OPIEKUN MINISTRANTÓW
o. Paweł Szylak OP ([email protected])

ODPOWIEDZIALNI
Dawid Duch ([email protected])
Patryk Załucki ([email protected])
 
 
 
 

Admin:   |  Centrum dowodzenia
Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie Beczka
 
ul. Stolarska 12
31-043 Kraków