Jak nie trudno się domyślić, schola zajmuje się głównie oprawą muzyczną liturgii. Śpiewamy pieśni czterogłosowe bez towarzyszenia instrumentów. Oprócz próby odbywającej się zawsze bezpośrednio przed Mszą Świętą, spotykamy się raz w ciągu tygodnia, żeby m.in. podnieść nasze umiejętności wokalne i posiąść wiedzę teoretyczną z zakresu muzyki kościelnej, co jest niezbędne do pełnienia naszej funkcji.

Co? Gdzie? Kiedy?
Osoby, które chcą do nas dołączyć, prosimy najpierw o kontakt z odpowiedzialnymi w celu odbycia przesłuchania.

SPOTKANIA
PIĄTEK
17.00 –– Spotkanie w Dużym Lektorium
NIEDZIELA
18.30 –– Spotkanie w Dużym Lektorium
 
Opiekuni i odpowiedzialni
OPIEKUN GRUPY
br. Grzegorz Kuraś OP

ODPOWIEDZIALNI
Marcin Łużny ([email protected])
Hubert Milczarek ([email protected])
Maria Babicz ([email protected])
Paulina Zubrzycka ([email protected])


Po przesłuchaniach

Po tygodniu intensywnych przesłuchań wielu utalentowanych osób, udało się nam stworzyć skład scholi na rok akademicki 2016/17. Wszystkim, którzy przystąpili do przesłuchań, bardzo dziękujemy i jesteśmy pod wrażeniem Waszych ogromnych talentów!

Jeśli chcesz dołączyć do scholi, śledź ogłoszenia beczkowe lub tę stronę; jak tylko będą kolejne przesłuchania, damy znać!


Przesłuchania

Rozpoczynamy przesłuchania. Będą się one odbywały w poniedziałek 17:30-18:30, wtorek 13:00-15:00, czwartek 17:00-19:00, piątek 15:00-19:00 i w sobotę w Dużym Lektorium. Wszelkie informacje odnośnie terminów i zapisów w poniższym arkuszu:

https://goo.gl/LqRnww

Powodzenia!

Admin:   |  Centrum dowodzenia
Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie Beczka
 
ul. Stolarska 12
31-043 Kraków