BECZKA

to Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie w Krakowie.

Jeśli jesteś studentem - dołącz do nas. Nie musisz się zapisywać, po prostu przyjdź na któreś ze spotkań.

Plan tego, co dzieje się w Beczce podczas całego tygodnia znajdziesz tutaj, a jak do nas trafić, wskaże Ci ten linkPo prawej znajdują się zakładki poszczególnych grup - zapraszamy do zapoznania się z charakterem ich działania. Z uwagi na to, że najważniejsza jest Eucharystia, w pierwszej kolejności powinniśmy za prosić Cię właśnie na nią - 20.20 w niedzielę, Stolarska 12. Bądź! 

Wszystkie bieżące informacje znajdziecie w biuletynie: 
https://groups.google.com/forum/#!forum/biuletyn_beczkowy


Debiuty

Zapraszamy Was na wyjazd Debiutantów, który odbędzie się w dniach 24-27 września na Śnieżnicy koło Kasiny Wielkiej. Jest to doskonała okazja, żeby poznać świetnych ludzi i dobrze spędzić ostatnie dni wakacji. Wyjazd jest kierowany do studentów I i II stopnia, szczególnie do osób, które nie były jeszcze w żadnym duszpasterstwie albo zastanawiają się, czy Beczka jest dla nich odpowiednim miejscem. Już teraz możemy powiedzieć, że jest!

Zapisy odbywają się przez formularz:

https://docs.google.com/forms/d/1cPWKiKMlPyTNzKhEiLb1jEUJ5df81Cp-7HY02mPkkDA

Koszt wyjazdu nie przekroczy 300 zł.

Liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).


Ważny komunikat dotyczący Światowych Dni Młodzieży 2019 w Panamie

Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie "Beczka" z przyczyn formalnych rezygnuje z organizacji odrębnego wyjazdu grupowego na Światowe Dni Młodzieży w Panamie w roku 2019 funkcjonującemu dotychczas pod nazwą "Dominikańska Panama".

Od dnia 2 marca 2018 roku włącznie żadna osoba fizyczna ani prawna nie może występować jako organizator wyjazdu w imieniu DA "Beczka" oraz pobierać jakichkolwiek środków finansowych na poczet organizacji wyjazdu.


Ogłoszenia

Wszystkie bieżące informacje znajdziecie w biuletynie: 
https://groups.google.com/forum/#!forum/biuletyn_beczkowy

Admin:   |  Centrum dowodzenia
Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie Beczka
 
ul. Stolarska 12
31-043 Kraków