BECZKA

to Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie w Krakowie.

Jeśli jesteś studentem - dołącz do nas. Nie musisz się zapisywać, po prostu przyjdź na któreś ze spotkań.

Plan tego, co dzieje się w Beczce podczas całego tygodnia znajdziesz tutaj, a jak do nas trafić, wskaże Ci ten linkPo prawej znajdują się zakładki poszczególnych grup - zapraszamy do zapoznania się z charakterem ich działania. Z uwagi na to, że najważniejsza jest Eucharystia, w pierwszej kolejności powinniśmy za prosić Cię właśnie na nią - 20.20 w niedzielę, Stolarska 12. Bądź! 

Wszystkie bieżące informacje znajdziecie w biuletynie: 
https://groups.google.com/forum/#!forum/biuletyn_beczkowy


Niepojęta Trójca - odpust dominikański

11 czerwca Bazylika Trójcy Świętej obchodzi swoją uroczystość odpustową! Z tej okazji DDA Beczka przygotowuje wydarzenie, dzięki któremu będziemy mogli świętować cały dzień. Przychodźcie tłumnie z rodziną i znajomymi w każdym wieku, bo każdy znajdzie tu coś dla siebie: odbędą się ciekawe prelekcje wykładowe i warsztaty, nie zabraknie też stoiska  z watą cukrową. Serdecznie zapraszamy! Szczegółowe informacje znajdziecie na wydarzenu na Facebooku

https://www.facebook.com/events/383498128711508/


OPen: ABC Savoir-vivre

Jużw najbliższy czwartek serdecznie zapraszamy na przyspieszony kurs dobrego wychowania, czyli OPen poświęcony Savoir-vivre! Spotkanie poprowadzi pani Maria Bujas-Łukaszewska. Zaczynamy o 19:00 w Auli św. Tomasza.


Akademicka Droga Światła

Po raz kolejny Beczka bierze udział w Akademickiej Drodze Światła - procesji łączącej wszystkie duszpasterstwa akademickie w Krakowie. Odbędzie się ona w środę 10 maja. Trasa rozpocznie się o 20:30 na Wawelu, a skończy na Skałce. Rozważania podczas Drogi poprowadzi biskup Grzegorz Ryś.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1838747936366092/


Ogłoszenia

Wszystkie bieżące informacje znajdziecie w biuletynie: 
https://groups.google.com/forum/#!forum/biuletyn_beczkowy

Admin:   |  Centrum dowodzenia
Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie Beczka
 
ul. Stolarska 12
31-043 Kraków