BECZKA

to Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie w Krakowie.

Jeśli jesteś studentem - dołącz do nas. Nie musisz się zapisywać, po prostu przyjdź na któreś ze spotkań.

Plan tego, co dzieje się w Beczce podczas całego tygodnia znajdziesz tutaj, a jak do nas trafić, wskaże Ci ten linkPo prawej znajdują się zakładki poszczególnych grup - zapraszamy do zapoznania się z charakterem ich działania. Z uwagi na to, że najważniejsza jest Eucharystia, w pierwszej kolejności powinniśmy za prosić Cię właśnie na nią - 20.20 w niedzielę, Stolarska 12. Bądź! 

Wszystkie bieżące informacje znajdziecie w biuletynie: 
https://groups.google.com/forum/#!forum/biuletyn_beczkowy


Konkurs na bluzę beczkową

Chciałbyś nosić bluzę beczkową? A czy chciałbyś nosić bluzę beczkową z grafiką wykonaną przez siebie? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do wzięcia udziału w konkursie na zaprojektowanie beczkowej grafiki. Zwycięską grafikę zamieścimy na beczkowych bluzach i nie tylko! Zgłoszenia odbywają się drogą elektroniczną poprzez formularz. Na Wasze prace konkursowe czekamy do 15 grudnia, prosimy wysyłać je na adres: [email protected]. W regulaminie znajdziecie więcej informacji o konkursie. Otrzymaliśmy od Boga przeróżne talenty i to jest ten moment, w którym warto je wykorzystać!

 


Andrzejki - "Tańcowanie na Wielkim Ekranie"


Odpuść Sobie

W Kościele listopad jest czasem, w którym w sposób szczególny staramy się "złapać kontakt" z naszymi braćmi po drugiej stronie życie - świętymi i cierpiącymi w czyśćcu. Świętych prosimy o wstawiennictwo, a za cierpiących warto się pomodlić.

Dla dusz w czyśćcu modlitwa jest bezcenna, a pięknym skarbem który mamy w Kościele jest ofiarowywanie odpustów. Przygotowaliśmy dla Was listę znanych ludzi z całego świata, którzy zmarli w 2017. Odpuścicie sobie za nich razem z nami?

http://odpuscsobie.pl/

 Ogłoszenia

Wszystkie bieżące informacje znajdziecie w biuletynie: 
https://groups.google.com/forum/#!forum/biuletyn_beczkowy

Admin:   |  Centrum dowodzenia
Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie Beczka
 
ul. Stolarska 12
31-043 Kraków